norges hus tootmise

Producent domów Norges Hus Nova OÜ specjalizuje się w produkcji i montażu prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej na rynek estoński i norweski.

ProductionFerdighus_4Ferdighus_2Walls70012_6
Drewnianą konstrukcję szkieletową opracowano z myślą o warunkach klimatycznych i przepisach budowlanych Norwegii. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości lite drewno budowlane. Stosowanie suszonego w suszarniach, struganego, łączonego stykowo drewna długości 13m umożliwia produkcję wyjątkowo solidnych drewnianych budynków do trzech kondygnacji.

Senco_norgeshus_01OSB_norgeshus_1Norgeshus_ursa_170012_7BSH_norgeshus_1Norgeshus_kvh_1

Specyfikacje ścian zewnętrznych i dachu zaprojektowano tak, by zapewniały minimalne straty energii i sprawiały, że domy są ciepłe i przytulne w wietrzne, deszczowe i mroźne dni. Konstrukcję dachu cechuje przepuszczalność ciepła o współczynniku U = 0,13 W/m²K. W zależności od wykończenia zewnętrznego, współczynnik U ścian zewnętrznych sięga od 0,11 W/m²K (panele drewniane) do 0,10 W/m²K (gips mineralny). Wszystkie materiały stosowane do budowy naszych domów pochodzą od producentów certyfikowanych i uznanych międzynarodowo. Po szczegółowe specyfikacje techiczne – kliknij tu.

Zakłady produkcyjne Norges Hus znajdują się w północnej Estonii, około 20 km od Tallina. Wykwalifikowany zespół produkcyjny przygotowuje elementy do każdego domu z dbałością o szczegóły i wysoką jakość wykonania by uzyskać maksymalne zadowolenie klienta.

Umiejętności, doświadczenie, jakość – prefabrykowane domy o konstrukcji drewnianej prosto od producenta.